“Kitty, kitty, kitty!” …

by

… sauca NezināmaisX šorīt strauji atslēdzot mūsu dzīvokļa durvis.

Es tā kā pusmiegā pamodos, apskatījos, ka pulkstens rāda pusdeviņi un mēģināju uzminēt, kas tas varētu būt, jo balss bija nepazīstama.

“Labrīt! Labdien! Labrīt!”, NezināmaisX kliedza lieliem smagiem soļiem strauji kātojot cauri mūsu dzīvoklim: “Kitty, kitty, kitty!”

Es sapratu, ka Zirdziņam šis NezināmaisX patīk tāpat kā lielākā daļa viesu. Es turpināju domāt, kas tas ir, kam varētu būt mūsu dzīvokļa atslēgas. Tuvākais variants bija Ēkucentrs, kas nolēmis atnākt un traucēt mūsu dzīvi ar, nezinu, piemēram, pārskaitīt cik daudz mēs esam iedzīvotāji. Es galvā saskaitīju, ka es, jurģis, aija drošvien jau prom rīta agrumā, veiss dienām mājās nerādās, un vēl plūmju pāris. Sanāca četri tikpat cik mēs pierakstīti. Vienīgi iveta bija meitene a pierakstīti četri džeki. Un vēl Ēkucentrs varētu mēģināt pierādīt, ka jurģa istabā arī dzīvo kāda meitene. Bet tad mēs varētu teikt, kas tikai tā īstermiņā un īstenībā varētu būt interesanti, kā Ēkucentrs mēģina pierādīt cilvēku attiecības pēc istabas iekārtojuma. Bet pierādīt jau viņi gribētu tapēc, ka par mūsu patērēto ūdeni un citām fīčām maksā viņi vai kaimiņi…

Tad es jau biju saģērbies puslīdz pieņemamā ietērpā un devos satikt NezināmoX. NezināmaisX atradās iespiedies tualetē – megaresns (viņam sāni vienlaicīgi pieskārās abām tualetes sienām) santehniķa tērpā esošs džeks, kas laipni paskaidroja, ka kaimiņi sūdzoties, ka viņiem no mums tekot virsū ūdens un līdz ar to viņš tagad stāvēs mūsu tualetē un tecināšot daudz, daudz ūdens un viņa kolēģis lejā skatoties vai kautkas tecēs no griestiem vai nē.

Jurģis bija aizņēmis vannasistabu un kamēr es risināju jautājumu vai tīrīt zobus (itkā vajadzētu) vai nē (tā dēļ stundu gaidīt kamēr kāds izvannojas?!) santehniķis palūdza spaini. Pēc tam mēs sagaidījām kamēr jurģis (ātri; 1 minūtes laikā) pamet vannasistabu pielēja spaini ar ūdeni un paralēli visulaiku raustītajam ūdenim ielēja podā. Tad viņš nopriecājās cik labi mums strādā kanalizācija un kaimiņu problēma nav mūsos un devās prom.

Advertisements

2 Atbildes to ““Kitty, kitty, kitty!” …”

 1. Eln Says:

  Kitty!
  Santehnikjis?
  Esmu sasmeejusies liidz baltaam peliiteem?
  mani mulsina tikai viena lieta: “veiss dienām mājās nerādās” ?
  Pachukstiet kur veiss bija pagaajushajaa naktii/shoriit no riita?

 2. dzanis Says:

  normāli – santehniķis priecājās par kaķīti.

  hvz kur veiss ir; man šķiet, ka strādā studijā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: