Ze fīlinga čīzkeika fīlings (jeb kā pagraba aristokrāti ēda divos restorānos vienā pusdienu pārtraukumā)

by

sp_a0082.jpgTad nu šajā saulainajā marta pusdienlaikā mēs ar Elīnu aizgājām uz iestādījumu, kas saucās ne īsti latviskā vārdā Fīlings (tur kur agrāk bija Kasablanka). Es laikam gāju par lēnu, jo Elīna jau bija priekšā, bet ar gudru ziņu viņa nebija gājusi iekšā, jo kā izrādījās Fīlinga fīlings arī īsti nebija kautkas.

Ejot iekšā pusuzvalkā tērpies vecītis mūs apstādināja, pieklājīgi apprasījās ko mēs vēlētos, neļāva mums apsēsties atņēma drēbes un aizvadīja mūs līdz galdiņam. Ķipa smalkākā restorāna apkalpošana, bet kautkā ne tā priekš cilvēka, kas vispirms grib apsēsties.

Vobšem pasūtījām pāris siera kūkas. (Lūdzu skatīt bildes). LVL 4.00/gab.

sp_a0085.jpg

Lai nu viss cits būtu, kas būdams, bet siera kūkas bija uz goda. Tiesa Fīlingā (tāpat kā visās citās iepriekšējās vietās) bija šī absolūtā ideja, ka visiem patīk ja uz viņu siera kūkas uzlej virsū ievārījumu un nepastāv nekādas iespējas, ka kāds varētu gribēt siera kūku atsevišķi no ievārījuma (i mean, c’mon! dažās vietās dod pat zupai krējumu atevišķā trauciņā, ievārījumu siera kūkai arī nevarēja?!). Bet pati siera kūka … [I said it once before, but.. it bears repeating!] bija uz goda.

Elīna norādīja uz biespiena garšas vēsmu, bet es tādu nejutu. Šī siera kūka bija maigi cepta, tā ka apakša nebija ne švammīga, ne arī tik cieta ka aizdruptu prom un to nevarētu baudīt kopistiski ar pildījumu. Viņa bija pareiza. Un pildījums, viņš bija maigi sierains, un ārkārtīgi izcils. Pārsvarā siera kūkas (ieskaitot manis ceptās) viržas uz saldenuma pusi, dažas retas uz skābuma pusi. Sliktākās siera kūkas virzās uz biezpiena pusi. Bet šī siera kūka ar augsti paceltu galvu gāja uz fundamentālas siera kūkas pusi! Viņa bija maigi garšīga tādu ko varētu ēst daudz vienu pašu, lai baudītu siera kūku, kā siera kūku. Un to var pārliet ar saldiem ievārījumiem, lai ēstu siera kūku kā saldo ēdienu. Bija izcili, es lieku 9.5 balles no 10 (tikai tāpēc, ka nekas nav perfekts).

P.S. Pēc tam mēs aizgājām uz Hesburger restorānu, kur ieturējām kārtīgas pusdienas.

P.P.S. Sliktā bilžu kvalitāte ir gaismas trūkuma dēļ.

Advertisements

2 Atbildes to “Ze fīlinga čīzkeika fīlings (jeb kā pagraba aristokrāti ēda divos restorānos vienā pusdienu pārtraukumā)”

 1. weis Says:

  weis: klāt nebiju un mutē nebāzu. pievienojos 9.5 par siera kūku. 10.0 par recenziju!!!

 2. dzivoklis Says:

  1. – Džanītis negāja par lēnu. Tā biju es, kuras paranoiskā iekšējā balss birojkrēslā izjust čukstēja, ka no pēterbaznīcas līdz Fīlingam* ir vairāk verstu nekā patiesībā, tādēļ- es gāju par ātru.

  *Fīlings – man sākumā nesaprotama nosaukuma izvēle. Mēs ar Džani piedāvājam alternatīvu- Muzikālā restorāna Fīlings vietā: Muzikālais lokāls “Noskaņa” – patīkama vārdu spēle, saistīta ar mūziku, kā arī noskaņas, jeb Fīlinga šajā vietā netrūka, patiešām.

  2-Atsaucu mulsās vēsmas par biezpienu. Tā nav taisnība. 9 balles demokrātiskākajai taču vienai no garšīgākajām siera kūkām.

  3- 11 balles par interjeru un 11 balles par apkalpošanu. Fīļiņgs. Nu paties, neiels kultūršoks un stāva sajūsma. Fīlinga uzturēšanai padomāts par visu- es tiešām saku- VISU.

  4- Muzikālais restorāns – klubs “Fīlings”

  Dzīvā mūzika katru vakaru (izņemot svētdienas):
  pirmd. – ceturtd. no 20:00 – 23:00
  piektd., sestd. no 22:00

  Adrese: Smilšu iela 1/3, Rīga
  t.7225190

  http://www.fiilings.lv

  Restorānā mūziķi parasti izpilda vieglu, apetīti veicinošu svingu. Pagrabstāvā – Rožu istabā – dejas 80., 90. gadu disko stilā. (citēts no jazzmusic.lv paortāla)

  5- Tiešām iesaku visiem , kuri pvēlas noķert fīlingu apmeklēt šo iestādījumu. Skābi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: