Vai mēs esam stilīgi jaunieši?

by

Tā kā ir pienākusi jaukā un smaržīgā ziemasssvētku nakts, bet Weis un Bumbieris ir aizmiguši, taču es nē, tad nomoda stundas ir jāizmanto blogošanai. Ziemassvētki taču ir slaveni tieši kā pārdomu laiks, vai ne? Dažas pēdējās nedēļas browsējot (vai kādam ir šī termina latviskojums?) pilsētu manu uzmanību pievērš Zelta Zivtiņas vides reklāmas- nu tās uz kurām var redzēt stilīgos ZZ jauniešus svinīgi tērptus svinam ziemassvētkus (starp citu, CrimsonWeis pārbaudīja, ihatechristmas.com domeins ir aizņemts- žēl). Nekad agrāk nebija ienācis prātā, bet mūsu dzīvoklis un dzīve dzīvoklī patiesībā ļoti, nu ļoti ļoti atgādina Reklāmseriāla “Būs par ko parunāt” varoņu dzīvi. Vai tas neliecina par visai nopietnu nestilīgumu? Nu, taču, dzīvot dzīvi kā televīzorā, dzīvot dzīvi kā reklāmā (pat ja salīdzinoši kvalitatīvā) nevar būt atbalstāmi cilvēkiem, kuri sevi, no rītiem drūzmējoties vannasistabā, uzskata par vismaz pseidointelektuāļiem.

Par mums sīkāk- es noteikti esmu zaudējusi jebkādu stilīgumu, ņemot vērā ka uz mana apple datora ir vecā operētājsistēma, un ārkārtīgi sāpīgais darba zaudējums ir galīgi sapinkājis man matus uz ielauzis galvaskausu (lasīt-pašcieņu) .

Jurģis- jau kādu brīdi vairs nav nekāds tur direktors, jo par zemāku amatu dod lielāku algu. Un viņa istaba arī mazliet, mazliet ož par spīti ķipa stilīgajam šļūcamdēlim kurš mētājas uz skapja. Diezgan nestilīgi, ņemot vērā ka viņa apple dators tāpatās izskatās pēc pīšļa (lasīt PC) jo ir kaukāds tur redziet jaunais modelis. Nestilīgi.

Plūme- par viņu trūkst komentāru, jo viņš šķiet palicis pat mazliet stilīgāks ar savu lēmumu pārcelties uz Berlīni un īsta rokgrupa un portāls kultūras jomā viņam joprojām ir, bet nu komōn- garās vīriešu apakšbikses praula krāsā koplietojamās telpās? !! Pat nestilīgie ZZ džeki neko tādu neatļautos.

Džanis-  arī trūkst komentāru. Man liekas diezgan nestilīga viņa ļoti retā parādīšanās dzīvoklī. Arī to nestilīgie Alekss, Oskars un Makss neatļautos, jo uz filmēšanu viņiem noteikti ir jānāk, pat neskatoties uz to ka viņiem ir draudzenes.

Weiss- ir diezgan nestilīgs džeks tapēc ka atrubās ziemassvētku pārtijā, bet tā kā to es jau minēju, es pati esmu nestilīga, jo nav ko atkārtoties. (lasīt- bļoda! iedomājies sevi par baigo blogeri? Vai tikai tu vienmēr neesi gribējusi rakstīt kā Marta vai Benvenuto? Un tāpatās tev vienmēr sanāk konformistisks sūū kuru labi ja pacenšās izlasīt tavi nestilīgie dzīvokļa biedri?!)

Aija – diezgan nestilīgi ir tas ka es gandrīz nemaz nezinu kā viņai vispār iet pa dzīvi – vai nu token baigi nogurusi no tā monstrālā darba vai arī negrib runāt ar mani.

Iveta – reāli nestilīgi ir tieši tas ka viņa nav iepostējusi PILNĪGI NEVIENU postu šajā blogā.

Dzīvnieki- Elīna (Zirgs) Ernests (Tas kurš meklē labas mājas, bet nevar atrast) un Bumbieris (Velns, Kliņģeris) joprojām ir stilīgi un šo statusu nevar zaudēt.

Mēģinot apgūt interneta vidi  ieraudzīju ka Superduperforšais Onkulis ir nosaucis mūs par foršiem cilvēkiem. Tieši šī sakritība- ZZ reklāmseriāls un Onkuļa atzinība mani pamudināja veikt šo ierakstu.

Mīļie, ar jauno gadu noteikti kļūsim stilīgāki! Ieteikums vēlreiz atcerēties aizgājušā gada sasniegumus.

Advertisements

Birkas: , , , ,

3 Atbildes to “Vai mēs esam stilīgi jaunieši?”

 1. dzanis Says:

  Davai nekļūsim!

  P.S. Un man u gan neliekas, ka pārvākties uz Berlīni ir stilīgs lēmums, be tieši pretēji.

  P.P.S. Es gan no šitā raksta (jo lektroniskā informācija ar grūtībām pārnes attieksmi nesapratu vai tikai te nav lietots daudz sarkasma un šī raksta kontekstā “Nestilīgi” nozīmē “ļoti forši” un “stilīgi” ļoti garlaicīgi. Ja tā tad mani iepriekšteikto nevajag ņemt vērā.

 2. fejadanaveja Says:

  es ļoti sasmējos..
  patiešām…

  OMG! es arī esmu nestilīga:D tikai vēl jaizdomā kādēļ

 3. no has Says:

  LOHS… |-(

  Stiligs nozime “ir stils” nevis vnk fors. Citiem vardiem sakot ATSKIRIES ar stilu kas ir vairak vai mazak pievilcigs citiem

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: