Atzīšanās jeb 10punkts15

by

Mīļie “Dzīvoklis vairs nepīpē” fani, draugi, atbalstītāji, ziedotāji un radi. ļoti lūdzu jūs visus ārkārtīgi nepārdzīvot, bet patiešām, ir pienācis laiks pastāstīt jums patiesību. Tātad: dzīvoklī ir notikušas pārmaiņas. Nē, lūdzu, nedariet sev pāri!

1) Weis jau pirms vairāk kā puses gada palūdza Eln atrast sev citu mājokli, jo dzīve vienā dzīvoklī kļuva nepanesama. Eln padevīgi noīrēja sev mājvietu maigajā pārdaugavā, turpinot aktīvi rakstīt blogā un vismaz 50% brīvā&nebrīvā laika pavadot pīpējošajā dzīvoklī.

2) Džanis sastapa kādu meiteni, kurā uz līdzenas vietas iemīlējās. Taču – “Dzīvoklis vairs nepīpē” un, it īpaši “dzīvoklis pīpē kā vells” rindās līdz šim bija ierastas meitenes, kuras vieno kopīgas iezīmes – tumši mati, dažāda garuma, plašs vārdu krājums, dažāda garuma, kā arī dvēseles un apziņas stāvokļi, dažāda garuma. Taču meitene, kura kļuva par Džaņa prieku un acuraugu, nemaz nelīdzinājās tradicionāli ierastajām lokāli etniskajām dzīvokļa meitenēm – pavisam gaiši mati, pavisam zilas acis un pavisam, pavisam cita faktūras sajūta. Līdz ar to Džanis līgavu pār pīpējošā dzīvokļa slieksni tā arī nepārnesa, toties pārnesa savus metamos kauliņus un akmeņu kolekciju un uz meitenes dzīvokli.

3) Plūme pat dzīvokļa radoši- dūmojošajā atmosfērā sāka justies atstumts no pasaules elpas, un jaunas iedvesmas kārē nolēma pārcelties uz Berlīni. Arī viņam jau ir sava istaba (nevis dzīvoklis) šajā burvīgajā hiptaunā.

Tātad, lai labāk paskaidrotu, kas ir 10punkts15, skaidrošu apļveidīgā virzienā. Džanis devās prom lielajā draudīgajā pasaulē, un viņa istaba kļuva tukša. Weis iekāroja Džaņa skaisto istabu, un pārcēlās – tukša palika Weis istaba.  Iveta (tā, kura Žuļiks Blēdis) iekāroja Weisa skaisto istabu, un pārcēlās – tukša palika Plūmes (jo Plūme pats uz Berlīni) & Žuļika istaba. Jurģis un Aija neiekāroja Plūmes & Žuļika istabu, jo viņiem tik un tā ir visskaistākā istaba, un neskaistāku viņiem nevajag. Tātad- 1 istaba tomēr brīva! Un tā dzīvoklis sastapa 10punkts15. Kura pilnīgi noteikti ir meitene, pilnīgi noteikti viņas mati ir drīzāk tumši, kā gaiši, un viņas vārdu krājums ir ne tikai dažāda garuma, bet virknēts teikumos, visai baudāma klausāmviela, un pieredze dažāda garuma dvēseles unb apziņas stāvokļos šķiet viņai ir vēl iespaidīgākā kā dzīvokļa pamatiedzīvotājām meitenēm. Lūk- esam ieguvuši jaunu dzīvokļa biedreni, bet par šo blogu gan viņai vēl neesam ne pastāstījuši, ne iedevuši paroli – mazliet baidamies ka nepatiks.. Sākumā negribas izgāzties.

Advertisements

Birkas: , , , , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: